نمایش 1–12 از 25 نتیجه

نمایش 9 24 36

بیمارستان و بخش جراحی:

بیمارستان و جراحی یکی از مراکز مراقبت های پزشکی میباشد که با همکاری پزشکان و پرستاران و استفاده از تجهیزات پزشکی به بیماران خدمت ارائه میکند.

بیمارستان بخشی دارد به نام جراحی که بیشتر جراحی های عمومی و سرپایی در این بخش انجام میشود.

بنابراین تهیه تجهیزات مصرفی این بخش امری مهم و بسیار ضروری می باشد و نیاز به دقت و آگاهی نیز دارد.

چه کسانی میتوانند برای بیمارستان ها اقلام مصرفی را تهیه کنند؟

بیمارستان ها چون محیط بزرگی هستند و بیماران زیادی از خدمات آن ها استفاده میکنند ،همچنین تنوع زیاد اقلام مصرفی بخشی را تحت انبار داری دارند و مسئول خرید انبار وظیفه تهیه این اقلام مصرفی را برای بیمارستان دارد.

وزارت بهداشت بر خرید این اقلام نظارت کامل را داشته و کنترل میکند که حتما اقلام از شرکت های پزشکی ثبت شده در آیمد خریداری شده باشد.

انواع تجهیزات مصرفی جراحی بیمارستان ها :

اتوکلاو: 

اتوکلاو دستگاهی است که توسط آن میتوان ابزار و تجهیزات و البسه پزشکی که یکبارمصرف نیستند را ضدعفونی کرد .

وبا خیال راحت از آنها استفاده کرد زیرا بخش جراحی بخش حساسی بوده و لوازم و تجهیزات مورد استفاده در آن باید کاملا بهداشتی باشد.

برخی از انواع محصولات در دسته اتوکلاو :کاغذ کرپ،کاغذ کرافت،چسب اتوکلاو،تست ok که برای اطلاع از جزئیات هر محصول قیمت و موجودی آن به صفحه هر محصول بروید.

جراحی:

  اقلام مصرفی جراحی شامل اقلامی میشود که جراحان و پرسنل جراحی حین جراحی از آن ها استفاده میکنند .

برخی از انواع اقلام جراحی مثل دستکش جراحی، تیغ بیستوری،قلم کوتر و قلم مارکر که در بخش جراحی استفاده میشود. و برای اطلاع از موجودی و قیمت و اطلاعات محصول از صفحه محصول دلخواه وارد شوید.

نخ جراحی:

 نخ جراحی از اقلام پر مصرف در بخش جراحی میباشد که از جراحی های کوچک تا بزرگ از آن استفاده میشود و دارای انواع گوناگون با ضخامت مختلف است.

با توجه به محل جراحی که داخلی است یا خارجی و اگر داخلی است مربوط به چه عضوی میباشد از نخ مختص آن استفاده میشود.

برخی از انواع نخ های جراحی مثل منوکریل،کرومیک،ویکریل،سیلک و نایلون میباشد که برای بدست آوردن جزئیات و مشاهده قیمت از صفحه هر محصول وارد شوید.

بیهوشی: 

در بخش جراحی میتوان گفت که بیشتر جراحی ها با بیهوشی انجام میشود بنابر این استفاده از اقلامی که با استفاده از آن ماده بیهوشی را به فرد انتقال دهند اهمیت پیدا میکند.

برخی از اقلام بیهوشی مثل لوله خرطومی،سوند فیدینگ،ماسک بیهوشی،آمبوبگ و لوله تراشه میباشد که برای اطلاع از جزئیات محصول و قیمت و خرید به صفحه محصول آن ها مراجعه کنید.