مشاهده همه 2 نتیجه

نمایش 9 24 36

لگن پلاستیکی زیر بیمار | لگن بیمار پلاستیکی

لگن بهداشتی زیر بیمار چیست و چه کاربردی دارد؟

لگن زیر بیمار محصولی پلاستیکی بوده که برای بیماران و افراد ناتوان و سالمند که توانایی حرکت ندارند تا به سرویس بهداشتی روند تولید شده است. این محصول از مواد پلاستیکی با درجه مدیکال تهیه شده است و هیچگونه حساسیتی برای مصرف کننده ایجاد نمیکند. استفاده از این محصول بسیار آسان بوده و طراحی آن بگونه ای است که هیچگونه ترشحات از آن خارج نمیشود.

اگر طرز استفاده درست از این محصول را بلد باشید میتوانید به راحتی و سهولت از آن استفاده کرده و موجب آرامش خاطر بیمار خود شوید.

بسیاری از بیماران بعد از عمل جراحی توانایی حرکت نداشته بنابراین استفادهاز  این محصول میتواند در تخلیه کردن مثانه و روده بیمار  کمک کرده و همچنین بسیاری بیماران در منزل نیز میتوانند از آن استفاده کنند.این محصول قابلیت شستشو داشته و می تواند مجدد مورد استفاده قرار گیرد.

انواع لگن پلاستیکی زیر بیمار:

لگن های پلاستیکی بیمار در دو مدل درب دار و بدون درب تولید میشود، و طراحی آن بگونه ای میباشد که حمل آن راحت بوده و مایعات به بیرون نمیریزد.

لگن بیمار ساده:

لگن بیمار ساده بگونه ای طراحی شده که بیمار به راحتی و سهولت عمل دفع را انجام داده و کمترین نیاز به دریافت کمک را داشته باشد.این محصول بدون درب بوده و بعد از استفاده برای جلوگیری از نامطبوع شدن فضا سریعا تخلیه گردد.برای اطلاعات بیشتر راجع به این محصول به صفحه لگن زیر بیمار ساده درمان پلاس مراجعه کنید.

لگن بیمار دربدار:

لگن بیمار درب دار دارای یک درب بوده که از انتشار بوی نامطبوع در محیط جلوگیری کرده و طراحی فوق العاده آن باعث شده که بیمار عمل دفع را به راحتی انجام دهد. لگن پلاستیکی دربدار بیمار خیلی کاربرد راحت و آسانی داشته به گونه ای که مورد استفاده بسیاری از زنان و مردان میتواند قرار گیرد.

برای اطلاع از جزئیات آن و روش استفاده از لگن زیر بیمار درب دار به صفحه آن در درمان پلاس مراجعه کنید.

لگن ادرار بیمار مرد:

هر دو نوع لگن های پلاستیکی تولید شده قابلیت استفاده برای مردان را دارد و استفاده از آن باعث میشود که بیمار آرامش خاطری داشته باشد که نیاز های ضروری خود را میتواند خودش رفع کند و زودتر بهبود یابد.

لگن ادرار بیمار زن:

هر دو نوع لگن های پلاستیکی تولید شده قابلیت استفاده برای زنان را نیز دارد و استفاده از آن باعث میشود که بیمار آرامش خاطری داشته باشد که نیاز های ضروری خود را میتواند خودش رفع کند و زودتر بهبود یابد. این محصول همچنین پوشش کامل داشته و اندام های حساس بیمار را به خوبی میپوشاند.

قیمت و خرید لگن بیمار:

قیمت لگن زیر بیمار بسته به کیفیت مواد اولیه پلاستیکی استفاده شده در تولید آن متفاوت بوده است بنابراین اگر کیفیت محصول خریداری شده برای شما اهمیت داشته از نوع دربدار آن که دارای کیفیت  وقسمت بالاتری بوده استفاده کنید.

برای اطلاع از قیمت و خرید این محصول با مشاوران درمان پلاس تماس گرفته و یا به صفحه هر یک از این دو محصول رفته و اطلاعات جامعی درمورد این محصولات به دست بیاورید.فروشگاه لوازم پزشکی درمان پلاس آماده ارائه خدمات به شما سروران گرامی میباشد.