نمایش 1–12 از 64 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

پزشکی مصرفی

در پزشکی مصرفی تهیه اقلام مورد استفاده در بیمارستان و مراکز درمانی که از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا میتواند سلامت بیمار را به خطر بیاندازد .

بنابراین اداره تجهیزات پزشکی فقط به شرکت های که تحت نظر او هستند و اصطلاحات در آیمد ثبت شده اند و مورد تائید قرار گرفته اند اجازه داده تا به مراکز درمانی و بیمارستانی جنس دهند.

اقلام مصرفی پزشکی خیلی گسترده بوده ما سعی کریم که با دسته بندی کردن این اقلام شما را در پیدا کردن محصول مورد نظرتان یاری کنیم.

به طور خلاصه به بررسی این دسته ها میپردازیم:

دسته های پزشکی مصرفی

ضدعفونی کننده:

 استفاده از ضدعفونی کننده ها در محیط بیمارستانی و درمانی امری مهم میباشد که باید همواره به آن توجه داشت زیرا آلودگی و ویروس در این مکان ها به سرعت قابل انتقال است .

بنابراین سلامت بیماران در محیط درمانی بسیار اهمیت دارد بنابراین در این محیط از انواع اقلام پزشکی مصرفی از جمله ضدعفونی کننده ها استفاده میشود.

انواع ضدعفونی کننده ها مثل بتادین،ساولن ،پدالکلی و دیگر ضدعفونی کننده ها که هرکدام نام خاص و کاربردی خاص دارند .

 

چسب:

چسب از دیگر اقلام پر مصرف پزشکی مصرفی میباشد که از کوچک ترین بخش بیمارستان تا حیاتی ترین بخش بیمارستان از آن استفاده میکنند. و برای فیکس کردن ابزار یا محافظت از زخم و … از چسب استفاده میشود.

چسب ها در انواع مختلف استریل و غیر استریل و ضدحساسیت تولید میشوند.

با توجه به کارایی که ما از چسب انتظار داریم در مکان ها مختلف از یکی از انواع مختلف آن مثل: چسب بخیه،چسب حصیری،چسب لکوپلاست،چسب ضدحساسیت ،چسب تزریق ،چسب انژوکت و چسب زخم استفاده میکنیم.

 

دستکش:

استفاده از دستکش بهداشتی در محیط بیمارستانی و درمانی و کلینیک ها به دلیل تماس مستقیم دست با بیمار از اهمیت بالایی برخوردار است .

از کوچک ترین بخش بیمارستان مثل تزریقات تا بخش جراحی و داخل اتاق عمل باید حتما از دستکش استفاده شود.دستکش ها انواع مختلفی دارند که بسته به اهمیت موقعیت استفاده از انواع مختلف آن استفاده میشود.

ما برخی از دستکش ها را اینجا نام میبریم مثل دستکش جراحی،دستکش نیتریل،دستکش لاتکس ،دستکش وینیل و دستکش نایلونی برای اطلاع از جزئیات هرکدام به صفحه مربوط به آن مراجعه کنید.

 

ماسک:

استفاده از ماسک شاید بجز بخش جراحی در قسمت های دیگر بیمارستان ضروری نبوده اما امروزه به دلیل وجود ویروس کرونا استفاده از آن اهمیت زیادی دارد به طوری که دیگر برای خارج شدن از منزل نیز باید از آن استفاده کرد.

ماسک در کاربرد های گوناگونی دارد و منظور ما از ماسک انواع ماسک هایی میباشد که در پزشکی استفاده میشود مثل ماسک بیهوشی،ماسک لارنژیال،ماسک اکسیژن ،ماسک نبولایزر،ماسک بنددار، ماسک پرستاری و سه بعدی .

 

تزریقات:

در همه مکان های بهداشتی و درمانی اتاق تزریقات موجود دارد و در بیمارستان نیز برای بهبود بیماران پرستاران  به بیماران دارو تزریق میکنند .

با توجه به نوع مواد تزریقی و محل مورد تزریق از اقلام متفاوت بخش تزریقات استفاده میشود برخی از این اقلام مورد استفاده در بخش تزریقات سرنگ،انژیوکت،اسکالپ،سرسوزن،ست سرم،ست خون و میکروست می باشد.

برای اطلاع از جزئیات و کارایی هر یک از محصولات و مشاهده قیمت و موجودی به صفحه هر محصول مراجعه کنید.

 

حجامت:

حجامت یک روش سنتی برای درمان بسیاری از امراض میباشد که مراکز انجام حجامت جهت انجام حجامت به تیغ حجامت و لیوان حجامت بهداشتی  نیاز دارند.و بعد از انجام حجامت محل حجامت را پانسمان میکنند.

جهت اطلاع از موجود و سایز بندی مختلف لیوان و تیغ به صفحه محصول آنها مراجعه کنید.

 

البسه:

در محیط بیمارستانی و درمانی پوشش کادر درمان و بیماران از اهمیت بالایی برخوردار میباشد به همین منظور از البسه بیمارستانی باید استفاده شود تا بهداشت بیماران و محیط بیمارستان به خطر نیافتد.

برخی از این البسه بیمارستانی شامل گان،شان،کلاه،کاور کفش،کاور آستین ،کاور جسد و… میباشد که برای اطلاع از جزئیات و موجودی و قیمت محصول به صفحه هر محصول مراجعه کنید.

 

ملحفه و زیرانداز:

بیشتر مراکز درمانی دارای تخت هستند برای اینکه بهداشت تخت را رعایت کنند باید از روتختی ، رول ملحفه و زیر انداز استفاده می کنند تا آلودگی به تخت منتقل نشود .

رول ملحفه دارای عرض های گوناگون میباشد چون تخت های بستری از تخت های معاینه بزرگتر بوده بنابراین ما رول ملحفه یکبارمصرف عرض 60،رول ملحفه یکبارمصرف عرض 65،رول ملحفه یکبارمصرف عرض 80 را تولید کرده ایم تا شما مشریان عزیز به راحتی از این محصول استفاده کنید.

 

پانسمان:

در بخش پزشکی مصرفی دسته پانسمان خیلی بخش مهم و پر کاربردی بوده زیرا میتوان گفت که در تمام بخش های بیمارستانی و مراکز درمانی و مطب حتی تزریقات از پانسمان استفاده میکنند.

با توجه و موقعیت از اقلام مختلف پانسمان استفاده میشود که برخی از این اقلام شامل باندگچی،باند کشی، باند زیرگچ،باند سوختگی،پانسمان آماده ،باند کناربافت و… میباشد.

برای اطلاع از جزئیات، کارایی، موجودی و قیمت محصولات به صفحه هر محصول مراجعه کنید.

 

سوند:

سوند لوله های باریک و منعطفی هستند که برای جمع آوری ادرار درون مثانه قرار میگیرند.یا برای انتقال دارو به معده بیما مورد استفاده قرار میگیرند.

سوند در مدل های مختلفی تولید شده از جمله سوند نلاتون،سوند فولی،کاندوم شیت،کیسه ادرار ، سوند معده که بسته به کارایی از مدل های مختلف آن استفاده میشود.