مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

کاور پزشکی|کاور کفش|کاور آستین

کاور پزشکی چیست؟

کاور نوعی دیگر از البسه های پزشکی میباشد که در پزشکی جهت حفظ بهداشت و عدم انتقال آلودگی مورد استفاده قرار میگیرد.

این محصولات بر حسب موقعیت استفاده و به کارگیری از آن ها در انواع مختلف تولید میشوند.

امروزه با شیوع ویروس کرونا در جهان استفاده از انواع البسه یکبارمصرف پزشکی بیشتر شده به طوری که دیگر در بسیاری از مراکز کوچک نیز از انواع البسه یکبارمصرف پزشکی استفاده میشود.

انواع کاور پزشکی:

ما در اینجا به طور خلاصه به معرفی هر یک از محصولات پرداخته جهت اطلاع از جزئیات دقیق تر به صفحه هر یک مراجعه کنید.

کاور آستین یکبارمصرف:

این محصول پوشش است که از مچ تا آرنج را کاملا میپوشاند و دارای کش در دو سرش بوده که کاملا فیکس باشد .

معمولا این محصول در دو مدل اسپان باند و نایلونی تولید میگردد برای اطلاعات جزئی تر به صفحه کاور آستین یکبارمصرف فروشگاه لوازم پزشکی درمان پلاس مراجعه کنید.

کاور کفش کوتاه:

کاور کفش نوعی پوشش کفش بوده که از انتقال آلودگی به محیط جلوگیری میکند.دور تا دور آن کش دوزی شده که کاملا روی کفش فیکس شود.

این محصول به صورت صد جفت در بسته یا 200عدد در بسته ارائه میشود.برند ATSا برند های خود کاور کفش نایلونی بوده که در فروشگاه درمان پلاس عرضه میگردد.

این محصول نیز در دو مدل اسپان باند و نایلونی عرضه میگردد.برای اطلاعات دقیق تر به صفحه کاور کفش کوتاه فروشگاه لوازم پزشکی درمان پلاس مراجعه کنید.

کاور کفش بلند(چکمه ای):

کاور کفش بلند نوع دیگری از البسه ها پرشکی بوده که از کفش تا زانو را پوشش داده و اجازه نمیدهد که آلودگی به شلوار و کفش نفوذ کند.

این محصول نیز دارای دومدل اسپان باند و نایلونی بوده است که جنس نایلون آن نسبت به نوع کوتاه آن با ضخامت تر بوده و مدت بیشتری میتوان از آن استفاده نمود.

برای اطلاع از جزئیات کاور کفش بلند (چکمه ای) به صفحه آن در فروشگاه لوازم پزشکی درمان پلاس مراجعه کنید.

روبالشتی یکبارمصرف بیمارستانی:

روبالشتی بیمارستانی از پارچه اسپان باند در ابعاد 70*50 تولید شده که جهت پوشش بالش ها از آن در مراکز درمانی،اقامتی و … استفاده میکنند.

برای اطلاع از جزئیات روبالشتی یکبارمصرف بیمارستانی به صفحه آن در فروشگاه لوازم مصرفی درمان پلاس مراجعه کنید.

روسری بیمار:

روسری یکبارمصرف جهت استفاده بیماران خانم در محیط های بیمارستانی و درمانی میباشد. برای اطلاع از جزئیات این محصول به صفحه روسری بیمار در فروشگاه لوازم مصرفی درمان پلاس مراجعه کنید.

پیشبند نایلونی یکبارمصرف:

پیشبند نایلونی تهیه شده از بهترین و مرغوب ترین مواد پلاستیکی  در دو سایز بلند و نیم تنه تولید شده است. که جهت جلوگیری از آلودگی لباس بیماران مخصوصا در هنگام انجام کارهای دندان پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد.