مشاهده همه 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

گان پزشکی|گان جراح|گان بیمار

گان چیست؟

گان یا لباس اتاق عمل نوعی پوشش کاملا بهداشتی بوده که در اتاق عمل توسط جراحان پرسنل و بیمار مورد استفاده قرار میگیرد.

این محصول از بدن و لباس جراح و بیمار در حین عمل محافظت کرده و مانع از انتشار آلودگی و عفونت در محیط اتاق عمل و روی پوست و بدن بیمار میشود.

امروزه با شیوع ویروس کرونا و جهان در بسیاری از مراکز ساده پزشکی مثل درمانگاه ها و مطب ها نیز پزشک و پرسنل جهت جلوگیری از آلودگی لباس هایشان از این محصول یکبارمصرف استفاده میکنند.

کاربرد گان پزشکی یکبارمصرف:

این محصول یک روپوش بلند بوده که از پارچه اسپان باند با گرماژ37 گرم تهیه شده و  در پشت آن دارای بند بوده که لباس را کملا روی بدن فیکس میکند.

این محصول پوشش بهداشتی و یکبارمصرف بوده که توسط بیمار و جراح مورد استفاده قرار میگیرد و سبب میشود که جراح در حین جراحی به راحتی به نقاط مختلف بدن بیمار دسترسی داشته باشد.

انواع گان پزشکی:

این محصول دارای برای افراد مختلف کاربرد دارد و یکبارمصرف و کاملا بهداشتی بوده حتما بد از استفاده دور انداخته شود. حال به تقسیم دسته بندی آن می پردازیم:

گان جراح یکبارمصرف:

این محصول از پارچه اسپان باند در گرماژ38 گرم تهیه شده است به همین دلیل اصلا بدن نما نبوده و دارای دوختی کاملا تمیز و بی نقص و همچنین دور آستین کش بافت می باشد.

این محصول کاملا سبک و راحت بوده و در هنگام جراحی موجب اذیت پزشک نخواهد شد.برای اطلاع از جزئیات کامل این محصول به صفحه گان جراح یکبارمصرف در فروشگاه لوازم پزشکی درمان پلاس مراجعه کنید.

گان بیمار یکبارمصرف:

این محصول نیز از پارچه اسپان باند 38گرم تهیه شده و ارتفاع آن120 سانتی متر میباشد که جهت استفاده بیماران قبل از اتاق عمل بوده که جراح به راحتی می تواند آن را در اتاق عمل برش داده و کار خود را انجام دهد.

برای اطلاع از جزئیات مربوط به این محصول به صفحه گان بیمار یکبارمصرف در فروشگاه درمان پلاس مراجعه کنید.

ست گان کلاه و شلوار:

این محصول شامل پک کامل البسه بیمارستانی یکبارمصرف بوده که بیمار قبل اتاق عمل از آن استفاده میکند.

شامل یک عدد روپوش با ارتفاع120 سانتی متر یک عدد شلوار کشدار و یک عدد کلاه بیمار میباشد.

برای اطلاع از جزئیات این محصول  به صفحه ست گان کلاه و شلوار در فروشگاه لوازم پزشکی درمان پلاس مراجعه کنید.

قیمت و خرید انواع گان پزشکی:

خرید انواع روپوش پزشکی یکبارمصرف و … با  قیمت مقرون به صرفه و ارزان و کیفیت و دوخت بالا از فروشگاه لوازم پزشکی درمان پلاس عرضه کننده انواع البسه پزشکی ،آماده همکاری با کلیه مراکز درمانی و بیمارستانی می باشد.