مشاهده همه 9 نتیجه

نمایش 9 24 36

سرنگ ورید v.med

سرنگ چیست؟

سرنگ یکی از پر کاربردترین وسیله در لوازم پزشکی برای انجام تزریقات و نمونه گیری است. این وسیله عموما شامل یک محفظه برای نگه داری مایع محلول یا دارو و یک سوزن تیز برای وارد شدن در پوست است. این وسیله پر کاربرد امروزه توانسته هزینه درمان را تاحد بسیار زیادی کاهش دهد و همچنین درد ناشی از زخم را تا حد بسیار زیادی کم کند.

انواع سرنگ

شکل و جنس سرنگ ها از گذشته تا به امروز تغییرات بسیار زیادی داشته است.در گذشته از سرنگ های شیشه ای و فلزی استفاده شده که با گذشت زمان و پیشرفت علم تولید در پزشکی سرنگ های پلاستیکی یکبار مصرف جایگزین نمونه های قدیمی و شاید پر خطر شده است.

سرنگ ها در اندازه های متفاوت با کاربرد های مختلف تولید می شوند و بیشتر در سایز های 1cc و 2cc و 5cc و 10cc و 20cc و50cc بسیار پرفروش بوده و پر مصرف می باشند.لازم به ذکر است که شرکت های مختلف در تولید سرنگ اقدام به تولید سرنگ در سایز های دیگر نیز داشته اند همانند نیم سی سی و یا 0/3 سی سی و یا 3cc که مصرف کنندگان مطابق نیاز خود انرا تهیه میکنند.سرنگ های پلاستیکی دارای حجم ثابتی از سر سرنگ بوده و به همین دلیل مدل و سایز های مختلف سوزن در همه سرنگ ها فیکس می شود.

سرنگ ها به جهت کیفیت قرار گیری سوزن در سرنگ به سه دسته تقسیم می شوند:

  • سرنگ یکپارچه

در تولید سرنگ های یکپارچه سرسوزن چسبیده به سرنگ بوده و امکان جدایی وجود ندارد.

  • سرنگ لوئراسلیپ

دراین نوع سرنگ سرسوزن از سرنگ جدا بوده و برای انجام تزریق می بایست سوزن با فشار دست در نوک سرنگ قرار و فیکس گردد.

  • سرنگ لوئرلاک

دراین نوع سرنگ سرسوزن به شکل پیچی بوده و در نوک سرنگ پیچ می شود تا با فشار مایع غلیظ داخل سرنگ سرسوزن به بیرون پرتاب نشود.

سرنگ دو تکه و سه تکه چیست و چه کاربردی دارد؟

سرنگ ها به جهت نوع دسته داخلی خود به دو مدل دوتکه ساده و سه تکه پیستون دار تقسیم میشوند.

سرنگ های دو تکه بسیار ساده بوده و از یک محفظه و یک پیستون جهت تخلیه مایع داخل سرنگ ایجاد شده است. اما سرنگ های سه تکه در نوک دسته سرنگ یک تکه پلاستیکی جهت روان تر شدن انجام تزریق و اطمینان از عدم نشت دارو تعبیه شده است.در بازار امروز بخاطر عدم اختلاف چندان سرنگ های سه تکه نسبت به دو تکه ، سرنگ سه تکه بسیار مورد استقبال و فروش بالاتری را داشته است.

ویژگی سرنگ مناسب

  • استریل
  • حرکت روان بلاچر
  • دارای بدنه شفاف
  • دارای خطوط نشان
  • استحکام بدنه و سوزن
  • اندازه مناسب پیستون
  • راحتی قرارگیری در دست

فروشگاه لوازم پزشکی درمان پلاس با عرضه مستقیم و بهداشتی سرنگ های پزشکی و سرنگ های وی مد v.med تحت نظر اداره تجهیزات پزشکی و در سایز های مختلف با بهترین قیمت ، انواع سرنگ را در دسترس شما عزیزان مصرف کننده قرار میدهد.

این فروشگاه سرنگ های شرکت ورید را در سایز های 2cc دوتکه و 3cc لوئرلاک و 5cc ساده و 5cc لوئرلاک و 10cc دوتکه و 10cc سه تکه و 20cc لوئراسلیپ و 20cc لوئرلاک و 50cc و گاواژ عرضه می نماید.

برای اطلاع از جزئیات سرنگ انسولین به صفحه سرنگ انسولین 1ccورید در فروشگاه لوازم پزشکی درمان پلاس مراجعه کنید.

قیمت و خرید انواع سرنگ ورید:

خرید سرنگ ورید از فروشگاه لوازم پزشکی درمان پلاس با تضمین بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت به صورت عمده و تک به شما عزیزان عرضه می گردد.

سرنگ ورید انواع مختلفی دارد برای اطلاع از جزئیات انواع مختلف آن به صفحه مربوط به هر یک مراجعه کنید.ما برای راحتی شما عزیزان لینک سرنگ 10 سی سی ورید را دراینجا قرار میدهیم برای اطلاع از جزئیات سرنگ ورید 10cc v.med به صفحه آن در فروشگاه درمان پلاس مراجعه کنید.