مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

لوازم حجامت|لیوان حجامت|تیغ حجامت

حجامت چیست؟

حجامت یک روش درمانی سنتی و قدیمی میباشد که با استفاده از لوازم حجامت با مکش کردن قسمت های مختلف بدن انجام میشود اگر در حجامت خراش ایجاد شود توسط تیغ و خون بیاید به آن حجامت تر گفته میشود و اگر به صورت بادکش خالی باشد به آن حجامت خشک میگویند .

لوازم حجامت:

از جمله ابزار انجام این کار لیوان و تیغ میباشد برای انجام بادکش به آنها نیاز داریم و بعد از انجام آن به پانسمان نیاز داریم.

لیوان حجامت

لیوان حجامت از جنس پلاستیک بوده و دارای سوپاپ جهت مکش میباشد و دیگر نیاز به الکل و شعله ندارد. لیوان حجامت در حجم های 30،45،5075،100،120،130،150 سی سی میباشد که بسته به ابعاد هر فرد از حجم های متفاوت آن استفاده میشود.

تیغ حجامت

تیغ بیستوری که به آن تیغ حجامت نیز میگویند یکی دیگر از ابزار حجامت بوده که جهت ایجاد خراش روی پوست مورد استفاده قرار میگیرد که دارای برند های مختلف و سایز های متفاوت میباشد که از سایز 11 آن بیشتر برای حجامت استفاده میشود.

تیغ جراحی دارای برند های گوناگون بوده که ما در اینجا چند نمونه را فقط نام میبریم برای اطلاع از جزئیات هر کدام به صفحه آن مراجعه کنید.

تیغ حجامت موریس،تیغ حجامت بی بران، تیغ حجامت کیاتو،تیغ حجامت های کات ،تیغ حجامت ریبل و…

همانگونه که اشاره شد تیغ حجامت دارای برندهای گوناگون بوده برای اطلاع از انواع برند ها و جزئیات به صفحه تیغ بیستوری درمان پلاس مراجعه کنید.

خرید لوازم حجامت:

خرید لوازم حجامت از فروشگاه درمان پلاس عرضه کننده انواع لوازم مورد نیاز این کار  با قیمت مقرون به صرفه و کیفیت بالا آماده ارائه خدمت به شما سروران میباشد.