مشاهده همه 11 نتیجه

نمایش 9 24 36

دستکش پزشکی | دستکش یکبار مصرف

دستکش چیست؟

دستکش پزشکی که به آن دستکش یکبارمصرف نیز میگویند و انواع مختلفی دارد و هر یک از پلیمر های پزشکی درجه یک تهیه میشود و دارای سه مدل بدون پودر، کم پودر و پودردارمی باشند.

هر یک از انواع دستکش های پزشکی از پلیمرهای مختلفی تهیه شده است که کارایی مختلفی دارد و بسته به نوع کارایی مورد انتظار از آن ها از انواع مختلف آن استفاده میشود.

امروزه با شیوع ویروس های مختلف بسیاری از مردم در مکان های پر خطر از انواع مختلف این دستکش ها استفاده میکنند.

کاربرد و موارد استفاده از دستکش یکبارمصرف:

از دستکش یکبارمصرف در محیط بهداشتی و درمانی همچنین بیمارستان ها برای انجام معاینه و بسیاری از خدمات اولیه پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد. در عمل های گوناگون کوچک و بزرگ جهت جلوگیری از انتقال آلودگی نیز از آنها استفاده میکنند.

در هنگام جراحی حتما باید دست جراح و پرسنل استریل شود و سپس دستکش استریل را بپوشند تا بتوانند با خیال راحت عمل را انجام دهند.استفاده از دستکش های پودری باعث میشود که دستکش به راحتی وارد دست شده و به دست نمی چسبد. پودر روی دستکش از نشاسته ذرت بوده و بسیار ضد حساسیت می باشد.

دستکش های یکبارمصرف پزشکی دارای سه سایز بندی اسمال ،مدیوم و لارج می باشد که بسته به اندازه دست فرد از سایز مختلف آن استفاده میشود.

انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی:

این محصول همانگونه که گفته شد از مواد پلیمر مختلف تهیه میشود و هر یک بسته به نوع پلیمر مورد استفاده دارای نام متفاوت میباشد و در مکان های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.

معمولا دستکش های نایلونی و لاتکس و وینیل در صنایع غذایی و بهداشتی جهت معاینات اولیه مورد استفاده قرار میگیرد اما دستکش نیتریل و جراحی برای انجام کارهای حساس پزشکی که حساسیت در آن بالا می باشد بیشتر استفاده میشود.

دستکش جراحی:

دستکش جراحی محصول یکبارمصرف و استریل بوده که برای انجام عمل های جراحی و انجام کارهای دندانپزشکی از آن استفاده میشود.

بیشتر دستکش های جراحی از پلیمر لاتکس ساخته میشوند و دارای دو نوع پودر دار و بدون پودر می باشند .

برای اطلاع از جزئیات انواع دستکش جراحی و برند های مختلف آن به صفحه دستکش جراحی در فروشگاه لوازم پزشکی درمان پلاس مراجعه کنید.

دستکش نیتریل:

دستکش نیتریل ساخته شده از مواد مصنوعی که از خانواده دستکش لاتکس بوده اما از لاتکس که از مواد طبیعی ساخته شده است مقاومتر میباشد.این دستکش خاصیت کشسانی بالایی دارد و بسیار با دوام بوده است.

جهت مشاهده جزئیات بیشتر راجع به این نوع دستکش به صفحه دستکش نیتریل در فروشگاه لوازم مصرفی پزشکی درمان پلاس مراجعه کنید.

دستکش لاتکس:

دستکش لاتکس از مواد اولیه طبیعی و مصنوعی تهیه شده است و میتوان مدت طولانی آن را بدون کوچک ترین ناراحتی به دست کرد.

بسیار راحت و انعطاف پذیر و دارای حساسیت لمسی بالا جهت انجام کارهای حساس پزشکی بسیار مناسب می باشد.

جهت اطلاع از جزئیات بیشتر دستکش لاتکس به صفحه آن در فروشگاه لوازم پزشکی  درمان پلاس بروید و انواع برندهای دستکش لاتکس را نیز مشاهده کنید.

دستکش وینیل:

دستکش وینیل که با نام دستکش معاینه نیز شناخته می شود از مواد پی وی سی تهیه شده است که نسبت به نیتریل و لاتکس ضخامت بیشتر و خاصیت کشسانی کمتری دارد. و بیشتر برای انجام معاینات روزانه و انجام کارهای که به حساسیت لامسه بالایی نیاز ندارد بسیار مناسب می باشد.

برای اطلاع از جزئیات دستکش وینیل و انواع برندهای گوناگون آن از صفحه دستکش وینیل دیدن کنید.

دستکش نایلونی:

دستکش نایلونی که تحت عنوان دستکش یکبارمصرف نیز شناخته میشود از مواد پلاستیکی با درجه مدیکال می باشد که به راحتی مورد استفاده قرار می گیرد.

در صنایع غذایی ،رستوران ها و حتی در منازل بسیار پر کاربرد بوده است.

جهت اطلاع از جزئیات آن به صفحه دستکش نایلونی در فروشگاه لوازم پزشکی درمان پلاس مراجعه کنید.

قیمت دستکش یکبار مصرف بیمارستانی:

قیمت دستکش پزشکی بسته به اینکه از چه نوع و برندی می باشد و یا استریل یا غیر استریل و کم پودر و بدون پودر و حتی سایز بندی های مختلف آن متفاوت بوده است.

فروشگاه درمان پلاس انواع دستکش های یکبارمصرف پزشکی را مستقیما از وارد کننده آن ها تهیه می کند و به شما تضمین کمترین قیمت و با کیفیت ترین محصول را می دهد.

چنانچه برای خرید دستکش پزشکی نیاز به مشاوره دارید با مشاوران ما در فروشگاه درمان پلاس ارتباط برقرار کنید.