نمایش 1–12 از 16 نتیجه

نمایش 9 24 36

ضدعفونی کننده پزشکی |ضدعفونی کننده بیمارستانی|ضدعفونی کننده ابزار پزشکی|ضدعفونی کننده سطوح بیمارستانی

کاربرد گندزدا های بیمارستانی:

استفاده از ضدعفونی کننده پزشکی در مراکز بهداشتی و درمانی به دلیل اهمیت نبود باکتری ،ویروس و آلودگی اهمیت بالایی دارد .

ابزار آلات جراحی و دیگر وسایل و ملزومات مورد استفاده در اقدامات بهداشتی-درمانی باید حتما ضدعفونی شده باشد و برای استفاده مجدد نیز باید حتما آن ها را ضدعفونی کرد.

کلیه سطوح اتاق عمل ها و اتاق های ایزوله و مکان های با اهمیت بیمارستان و مراکز درمانی باید با گندزداهای سطوح پزشکی و بیمارستانی ضدعفونی شود .

همچنین دست جراحان و پرسنل اتاق عمل باید حتما ضدعفونی شده باشد و بهتر است تمام پرسنل بیمارستانی برای انجام کارهای حساس پزشکی حتما دست خود را با استریل کننده .

استفاده از ضدعفونی کننده ابزار و سطوح پزشکی در محیط بیمارستانی بسیار رایج بوده و حتما باید در مکان های حساس چزشکی مانند اتاق عمل مرتب انجام گیرد.

ضدعفونی کننده بیمارستانی انواع مختلفی دارد که هر یک کاربرد متفاوتی دارد از ضدعفونی کردن دست تا سطوح و ابزار پزشکی از این محصولات استفاده میکنند.

انواع ضدعفونی کننده های پزشکی:

بتادین :

بتادین که به آن (پوویدون-آیوداین) نیز میگویند یه محلول ضدعفونی کننده و گندزدای و استریل موضعی می باشد.که برای پانسمان و شستشوی پوست قبل و بعد از عمل و ضدعفونی کردن زخم ها استفاده میشود.

بتادین در دو مدل سبز و قهوه ای که به آن بتادین اسکراب میگویند تولید میشود .بتادین از خانه تا بیمارستان مورد استفاده می باشد و کارایی بسیاری دارد.

برندهای مختلفی به تولید بتادین پرداخته اند که برای اطلاع از انواع برند های بتادین و جزئیات هر یک به صفحه بتادین درمان پلاس بروید.

محلول های استریل کننده پزشکی :

محلول ضدعفونی بیمارستانی و پزشکی بسیار متنوع بوده و بسته به کارایی مورد انتظار از انواع مختلف آن که برای سطوح، ابزار، دست و زخم استفاده میکنند .

ضدعفونی کردن محیط بیمارستانی مخصوصا اتاق عمل اهمیت بالایی دارد و حتما باید قبل و بعد از جراحی مورد ضدعفونی قرار گیرد چه سطوح آن چه ابزار اتاق عمل.

امروزه با شیوع ویروس کرونا استفاده از مواد ضدعفونی کننده به امری واجب در بیرون از خانه تبدیل شده و ضدعفونی کردن دست و سطوح باید حتما انجام گیرد.

برای اطلاع از جزئیات انواع محلول های ضدعفونی کننده بیمارستانی و پزشکی به صفحه مواد ضدعفونی کننده درمان پلاس مراجعه کنید.

پدالکلی :

پدالکلی همان گونه که از اسمش پیدا است یک پد آغشته به الکل میباشد.که قبل از تزریقات برای استریل کردن محل تزریق از آن استفاده میشود.

البته امروزه به دلیل بسته بندی کوچک و قابل حمل آسان پد الکلی از آن برای ضدعفونی کردن دست نیز استفاده میشود.

پدالکلی در برند های متفاوت عرضه میشود که در فروشگاه درمان پلاس برخی از این برند ها موجود بوده برای اطلاع از جزئیات آن ها به صفحه پدالکی درمان پلاس مراجعه کنید.

ساولن :

ساولن بهسا که به آن ستریمید سی یا بهسیمید سی نیز میگویند ماده ای ای قدیمی در درمان و ضدعفونی کننده میباشد که بیشتر به نام ساولن شناخته میشود.

توجه داشته باشید که ساولن باید به دور از نور و در ظروف کدر و در بسته نگهداری شود.

برای اطلاع از جزئیات و انواع برند های ساولن به صفحه محصول ساولن درمان پلاس مراجعه کنید.