مشاهده همه 3 نتیجه

نمایش 9 24 36
رول ملحفه یکبارمصرف

رول ملحفه یکبارمصرف عرض60

12,900 تومان14,700 تومان

ملحفه یکبارمصرف | زیرانداز یکبارمصرف رولی

استفاده از رول ملحفه یا ملحفه یکبارمصرف بسیار پر کاربرد و به صرفه میباشد به گونه ای که اکثر مردم به هنگام خواب از ملحفه های روتختی استفاده می کنند. کشیدن ملحفه بر روی بالشت و تشک موجب کمتر شدن تعریق و همچنین راحتی هنگام شستشو و کم شدن انتشار الودگی بدن و محیط می شود. به همین جهت در بیشتر مراکز درمانی برای داشتن محیطی ایمن و جلوگیری از انتشار الودگی از ملحفه یکبار مصرف استفاده می کنند. امروزه تولید این نوع ملحفه بصورت نازک و یکبار مصرف با داشتن پرفراژ کار را بسیار اسان نموده و با داشتن عرض های متنوع ، قابلیت استفاده در انواع تخت های معاینه و تزریق و حتی استفاده در هتل ها و منازل را دارا می باشد.

رول ملحفه از بهترین منسوجات نبافته با لطافت بالا تهیه شده که در عین دوام بالا مایعات را جذب نمی کند.استفاده از رول ملحفه یکبارمصرف علاوه بر صرفه جویی در وقتی که  برای شستشو و نظافت روتختی پارچه ای گذاشته می شود از هزینه بسیار پایینی نیز برخوردار می باشد. و از لحاظ بهداشتی نیز تمیز تر و یکبارمصرف بوده است.

انواع ملحفه یکبار مصرف:

ملحفه های رولی به تناسب گرماژ و عرض و داشتن پرفراژ به سه دسته تقسیم می شوند که در ذیل به توضیحاتی پیرامون ان می پردازیم:

  • انواع گرماژ رول ملحفه یکبارمصرف

رول های ملحفه دارای گرماژ متنوعی هستند که افراد می توانند بنابر مورد مصرف خود رول هایی با گرماژ بالا و یا پایین تر را انتخاب کنند. طبیعتا هرچقدر گرماژ بالا تر باشد ضخامت ملحفه نیز بیشتر بوده و عبور اب و مایعات نیز به سختی اتفاق خواهد افتاد. در بیشتر مراکز زنان و زایمان برای جلوگیری از انتشار ترشحات به تخت محل معاینه از ملحفه های رولی با گرماژ بالا استفاده می شود.

  • عرض های رول ملحفه یکبار مصرف

تولید ملحفه های رولی در عرض های 60 و 65 سانتی متر برای تخت های تزریق و معاینه و عرض 80 سانتی متر برای تخت های بیمارستانی شایع است و همچنین طول هر طاقه 160 سانتی متر می باشد که هتل داران معمولا از عرض های 160 سانتی متر در 220 برای تخت های دو نفره استفاده می کنند.قابل به ذکر است که ملحفه رولی یکبارمصرف عرض 60 بیشترین سهم را در فروش دارد و شما عزیزان جهت اطلاع از قیمت این رول می توانید به صفحه ی این محصول مراجعه بفرمایید.

  • پرفراژ در ملحفه رولی

جهت اسانی برش در این نوع روتختی اکثر تولیدی ها بر روی رول های خود در هر 180 سانتی متر خط برشی ایجاد میکنند که همانند سفره های یکبار مصرف به راحتی جدا شده و قابل استفاده است و به این خط برش پرفراژ میگویند. مقدار طول پرفراژ قابل تغییر بوده و در طول پنجاه سانتی متر نیز پرفروش است.

جنس روتختی و ملحفه های رولی یکبار مصرف چیست؟

ملحفه های رولی از پارچه اسپان باند در گرماژ های مختلف تهیه شده است که هرچه میزان این گرماژ بیشتر باشد ضخامت رول بیشتر شده و در برابر پارگی و ساییدگی مقاومت ان بیشتر می شود.

اسپان باند یک نوع پارچه میباشد که از  الیاف PP (پلی پروپیلن) به صورت نبافته تهیه شده است. اسپان باند را به نام های پارچه ی یکبار مصرف ، بی بافت ، نبافته ، لایه ی سوزنی ، نبافته ی سوزنی و نبافته اسپان باند نیز می شناسند.

استفادهاز روتختی های رولی یکبارمصرف در چه مکان های رایج می باشد؟

  1. کلیه مراکز درمانی مانند بیمارستان ها ،کلینیک ها،درمانگاهها،مطب ها ،بخش های تزریقات و تخت های سونوگرافی ،فیزیوتراپی و…
  2. سالن هایی آرایشی و زیبایی
  3. مراکز ماساژ و باشگاه ها
  4. کلیه اقامتگاه های مسافران مانند هتل ها ، مهمان سراها ،مسافرخانه ها و…
  5. وسایل حمل و نقل برون شهری نظیر هواپیما ،قطار ،کشتی و اتوبوس
  6. برش الگو در خیاطی
  7. در مطب ها برای انجام لیزر پوست و مو

انواع سایز رول ملحفه یکبار مصرف:

رول ملحفه که به آن ملحفه رولی نیز می گویند دارای ابعاد مختلف 60 ،65 و 80 سانتی متر می باشد که در طول بیست متر تهیه می شود بنابر سفارش شما عزیزان طول بیش از سی متر نیز این محصول تهیه می گردد.

برای اطلاع از هر یک از انواع مختلف ملحفه یکبارمصرف رولی به صفحه مربوط به هر کدام برود و از جزئیات هر یک آگاهی یابید.برای اطلاع از قیمت و جزئیات رول ملحفه یکبار مصرف عرض 60 به صفحه آن در فروشگاه  لوازم پزشکی درمان پلاس مراجعه کنید.

ارزان قیمت ترین رول ملحفه یکبار مصرف:

قیمت رول ملحفه یکبارمصرف بسته به نوع پارچه و گرماژهای مختلف آن می باشد و هرچه گرماژ پارچه آن بالاتر باشد قیمت بالاتری دارد.

علاوه بر گرماژ رول ملحفه یکبارمصرف در طول و عرض متفاوت تولید می شود که هرچه میزان طول و عرض آن بالاتر برود قیمت بالاتری دارد.

فروشگاه لوازم پزشکی درمان پلاس این محصول را مستقیما از تولید کننده به دست شما مصرف کنندگان گرامی می رساند. قیمت این محصول بسیار نازل بوده است چنانچه درخواست سفارش تعداد بالایی از این محصول را دارید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.