مشاهده همه 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

رو تختی بیمارستانی و کاربرد آن

استفاده از رو تختی یکبار مصرف یکی از روش های جلوگیری از انتقال آلودگی در بیمارستان هاست. استفاده از این محصول برای جلوگیری از آلودگی تخت و انتقال بیماری به مراجعان بعدی ضروریست. خصوصا در هنگام جراحی یا بخیه و پانسمان، ریسک آلودگی تخت به شدت بالا میرود.

آیا برای تخت بیمارستان به ملحفه خاصی نیاز است؟

رو تختی های بیمارستانی در ابعاد متناسب تخت تولید میشوند، بنابراین معمولاً به نوع خاصی از ملحفه نیاز است. ملحفه های نصب شده روی تشک چسبانده شده و لایه ای مرتب و راحت ایجاد میکنند.

کدام پارچه برای رو تختی بیمارستانی مناسب تر است؟

اکثر روتختی های بیمارستانی 100٪ پنبه یا ترکیبی از پلی استر-پنبه (پلی پنبه) هستند. مخلوط های پنبه و خود پنبه می توانند شستشو و خشک شدن مکرر در دمای بالا را تحمل کنند. آنها نرم، قابل تنفس و راحت هستند.

چرا رو تختی های بیمارستان سفید هستند؟

شناسایی انواع آلودگی روی سطح سفید آسان تر است.

پارچه های سفید بیمارستانی تشخیص سریع مشکلات بیماران خود را برای پرستاران و سایر کادر پزشکی آسان تر می کند. رو تختی های سفید سریعاً هستند که خونریزی یا سایر مایعات بدن و آسیب ناشی از بیماری را آشکار می‌کنند.

آیا می توان از رو تختی معمولی روی تخت بیمارستان استفاده کرد؟

به طور کلی، رو تختی معمولی نباید برای تخت بیمارستان استفاده شود. بسیاری از تشک های خانگی پشتیبانی یکسانی ندارند و بسیاری از آنها می توانند باعث ایجاد فشار بر روی مکان های ناراحت کننده در بدن شوند. در برخی موارد، این موضوع می تواند به زخم بستر منجر شود.