نمایش 1–12 از 23 نتیجه

نمایش 9 24 36

انواع چسب پزشکی|چسب جراحی

چسب پزشکی چیست؟

چسب های پزشکی یکی دیگر از اقلام پر مصرف دسته پزشکی مصرفی میباشد که به آن ها چسب های جراحی نیز میگویند. به طور کلی برای نگه داشتن پانسمان ها روی زخم کاربرد دارند، همچنین میتوان از آن ها برای فیکس نگه داشتن کاتترها و لوله های زهکشی نیز استفاده کرد.

چسب های مورد استفاده در پزشکی بسیار نرم و راحت بوده و در عین حال از قدرت چسبندگی بالایی برخوردار هستند.

چسب های پزشکی انواع گوناگون دارند که هریک کاربرد مخصوص به خود را دارند و در علم پزشکی بسته به نیاز بیمار از انواع مختلف آن استفاده میکنند.

استفاده از انواع مختلف چسب های پزشکی بعد از انجام تزریقات بسیار متداول می باشد .

انواع چسب مورد استفاده در مراکز درمانی:

همان گونه که در بالا اشاره شد این دسته دارای انواع گوناگون میباشد که ما در اینجا به توضیح کوتاه هر یک میپردازیم. هر یک از این دسته بندی های چسب دارای برند های مختلف بوده ما به شما توصیه میکنیم که اگر به دنبال چسب های پزشکی با برند خاصی هستید از صفحه مربوط به دسته مورد نظر به چسب مورد نظر خود مراجعه کنید.

چسب بخیه

چسب بخیه مخصوص بریدگی های کوچک پوستی می باشد که بدون نیاز به بخیه زدن زخم باعث بهبودی زخم می شود.

برای خرید و اطلاع از قیمت انواع چسب بخیه به صفحه آن در درمان پلاس مراجعه کنید.

چسب حصیری

چسب حصیری پوششی است که برای نگه داشتن انواع پانسمان بکارمی رود .این نوع چسب انعطاف بسیار بالایی دارند به همین منظور برای نقاط ناهموار بدن همانند مفاصل و اندام های تحتانی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.  بالایی دارد.

چسب پزشکی حصیری کاملا فیکس شده روی پوست کاملا چسبندگی دارد

چسب حصیری دارای برند های گوناگون بوده چند نمونه از این برندها مثل؛ چسب حصیری کارامد،چسب حصیری مارتاتپ،چسب حصیری نوافیکس، چسب حصیری فارمافیکس،چسب حصیری تی جی مد، چسب حصیری ویونت میباشد که در فروشگاه درمان موجود میباشد. و برای اطلاع از جزئیات به صفحه چسب حصیری درمان پلاس مراجعه کنید.

چسب لکوپلاست

چسب لکوپلاست پوششی است برای ثابت نگه داشتن انواع پانسمان و نگه داری انواع دارو میباشد.به این چسب ،چسب زینک اکساید نیز میگویند.جنس آن از کتان بوده و در لایه درونی خود دارای ماده اکسید روی و لاتکس میباشد.

چسب لکوپلاست در برندهای متنوعی همچون چسب لکوپلاست مارتاتپ، چسب لکوپلاست تی جی مد،چسب لکوپلاست مهکو در فروشگاه درمان پلاس عرضه میشود برای اطلاع از جزئیات هر یک از چسب های لکوپلاست به صفحه هر یک مراجعه کنید.

چسب ضدحساسیت

چسب ضدحساسیت که برای فیکس کردن و ثابت نگه داشتن پانسمان ها و مواد از آن استفاده میشود. این چسب از مواد ضدحساسیت ساخته شده و برای افراد حساس بسیار مناسب بوده.بعد از عمل جراحی بینی از آن به عنوان چسب بینی استفاده میشود.

چسب ضد حساسیت دارای برندهای مختلف همچون چسب ضدحساسیت 3m، چسب ضدحساسیت jms، چسب ضدحساسیت kbm، چسب ضدحساسیت tg med،چسب ضدحساسیت مارتا میباشد که در فروشگاه درمان پلاس عرضه میشود برای اطلاع از جزئیات آن به صفحه چسب ضدحساسیت درمان پلاس مراجعه کنید.

چسب تزریق

چسب تزریق پوششی موقت روی محل تزریق میباشد که از لحاظ جنس و کارایی مشابه به چسب زخم بوده ولی از لحاظ ابعاد کوچک تر میباشد.

چسب تزریق پاندا از برند های معتبر چسب تزریق بوده که در فروشگاه لواز پزشکی درمان پلاس عرضه میگردد

چسب آنژیوکت

یکی دیگر از چسب های پزشکی چسب انژیوکت میباشد که پس از اتصال اسکالپ وین یا انزییوکت در رگ های عروقی بیمار جهت فیکس شدن و محکم نگه داشتن انها از آن استفاده میشود که نام دیگر آن ها چسب پروانه ای میباشد.

چسب انژیوکت دارای برند های متنوعی است که در فروشگاه لوازم مصرفی پزشکی درمان پلاس چسب انژیوکت کارامد، چسب انژیوکت مارتاتپ، چسب انژیوکت نوافیکس،چسب انژیوکت پاندا،چسب انژیوکت پاندا عرضه میشود برای اطلاع از جزئیات هر یک به صفحه محصول هر یک مراجعه کنید.

چسب زخم

چسب زخم پوششی استریل است که بر روی زخم های سطحی و کوچک با هدف بهبود سریع تر زخم و جلوگیری از آلوده شدن زخم مورد استفاده قرار میگیرد.

چسب زخم دارای برند های گوناگونی همچون چسب زخم پاندا و… بوده که در فروشگاه لوازم پزشکی درمان پلاس عرضه میشود.

 قیمت خرید انواع چسب های پزشکی :

قیمت چسب پزشکی بسته به برند آن متفاوت بوده و دارای کیفیت متفاوت بوده است. چسب پزشکی انواع گوناگون دارد که کاربرد هریک از آن نیز متفاوت بوده است.

چسب پزشکی در موارد زیادی کارایی دارد بنابراین خرید این محصول با کیفیت بالا و تاریخ دار آن که دارای چسبندگی بیشتری میباشد اهمیت دارد .

استفاده از چسب های مورد استفاده در پزشکی چون با ناحیه حساس که آسیب دیده در تماس می باشند و بسیاری از این ناحیه ها سطح باز دارند بنابراین باید از چسب جراحی  مورد تایید استفاده نمود که تمامی برندهای که در فروشگاه لوازم مصرفی پزشکی درمان پلاس موجود میباشد دارای تائیدیه بوده و با کسب استانداردهای لازم تولید شده است.

ما به شما پیشنهاد میکنیم که حتما این محصول را از مراکز معتبر مانند درمان پلاس که عرضه کننده انواع چسب های پزشکی با کیفیت بوده و به شما تضمین کمترین قیمت را میدهد خریداری کنید.