مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

چسب آنژیوکت | چسب پروانه ای|چسب سرم

در مراکز درمانی و بیمارستانی جهت وارد کردن مایعات , دارو و مواد قندی به عروق بیمار از وسیله ای به نام کاتتر یا آنژیوکت که در پزشکی با نام l.V.CATHETER می شناسند استفاده میگردد . پس از وارد کردن کاتتر انژیوکت در ورید بیمار سوزن آنژیوکت از دست خارج می شود و کاتتر در رگ باقی می ماند و سپس با فیکس شدن توسط چسبی پروانه ای شکل ؛ دیگر نیازی به رگ گیری مجدد نمی باشد.

چسب آنژیوکت چیست؟

پس از اتصال اسکاتلپ وین یا آنژیوکت در رگ های عروقی بیمار جهت فیکس شدن و محکم نگه داشتن انها از چسب های پروانه ای که کاملا ضد حساسیت می باشند استفاده میکنند .

این چسب ها که در دونوع شفاف و غیر شفاف تولید می شوند با قرار گیری در اطراف سوزن و یا اسکالپ کار را برای استفاده طولانی مدت اسان میکنند .

مزیت این نوع چسب بر انواع دیگر در اینست که با داشتن حفره هایی مشبک ایجاد گردش هوا نموده و مانع از تعریق و حساسیت های پوستی میگردد. همچنین جنس الیافی ان باعث خشک شدن هر نوع رطوبت و نشت خون می گردد .

ویژگی های چسب آنژیوکت چیست؟

  • استریل و محافظت کامل از ورود هرگونه میکروب به محل زخم
  • پوشش کامل محل زخم
  • ضدحساسیت و جلوگیری از ایجاد حساسیت های پوستی
  • قابلیت کشسانی و استفاده در افراد با اوزان مختلف
  • ضد تعریق
  • فیکس شدن و نگه داری کامل از نیدل
  • جلوگیری از بروز هرگونه نشت خون
  • یکبار مصرف

کاربرد های چسب آنژیوکت چیست؟

از موارد کاربرد این محصول می توان استفاده در افراد مسن که در دست و بازوی خود دچار چین و چروک هستند و کار را در استفاده از دیگر چسب ها سخت می کنند نام برد و همچنین در نوزادان و کودکان که تحرک بسیار بالایی دارند نیز کاربرد ویژه ای دارد.

در مراکز درمانی و بیمارستان ها بخصوص در بخش هایی مثل ICU , CCU ,همچنین در امبولانس که در حمل شخص بیمار ممکن است تکان هایی ایجاد شود و موجب صدمه بر عروق بیمار گردد استفاده از این نوع چسب می تواند بسیار پرکاربرد باشد.

انواع برند های چسب آنژیوکت:

استفاده از چسب آنژیوکت که آن را تحت عنوان چسب سرم نیز می شناسند بسیار متداول بوده است و در هنگام وصل کردن سرم به بیمار برای اینکه آنژیوکت جابجا نشود و به عروق بیمار آسیب نزند از چسب سرم استفاده می کنند.

ما در این جا چند برند مختلف چسب آنژیوکت را معرفی می کنیم چنانچه نیاز به اطلاعات جامع تر از هر یک از محصولات را دارید به صفحه آن مراجعه کنید.

چسب آنژیوکت کارامد:

چسب آنژیوکت کارامد ساخت کشور چین بوده است و در ابعاد 6*8 تولید می شود.این محصول کاملا ضدحساسیت و ضد آب می باشد. برای اطلاع از جزئیات آن به صفحه چسب انژیوکت KARAMED در فروشگاه لوازم پزشکی درمان پلاس مراجعه کنید.

چسب آنژیوکت مارتا:

چسب آنژیوکت مارتا ساخت کشور چین بوده و کاملا ضدحساسیت  و استریل بوده و داری چسبندگی بالا می باشد. چنانکه مایل هستید بیشتر راجع به این محصول اطلاعات کسب کنید به صفحه چسب آنژیوکت martatapeدر فروشگاه لوازم پزشکی درمان پلاس مراجعه کنید.

چسب آنژیوکت نوافیکس:

چسب آژیوکت نوافیکس ساخت کشور چین می باشد و دارای دوام بسیار بالا بوده و برای بیمارانی که مدت زمان زیادی باید آنژیوکت را در دست خود داشته باشند بسیار مناسب بوده برای  اطلاع از جزئیات آن به صفحه چسب آنژیوکت novafix در فروشگاه لوازم پزشکی درمان پلاس مراجعه کنید.

چسب آنژیوکت پاندا:

برای اطلاع از جزئیات این محصول به صفحه آن در فروشگاه درمان پلاس مراجعه کنید.

چسب آنژیوکت تی جی مد:

برای اطلاع از جزئیات این محصول به صفحه آن در فروشگاه درمان پلاس مراجعه کنید.