نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

چسب خونگیری

چسب تزریق چیست؟

در میان انواع چسب های پزشکی که عموما جهت حفظ بدن از ورود میکروب ها و باکتری ها استفاده می شود می توان از چسب تزریق نیز یاد کرد. این پوشش موقت از نظر جنس و کارایی بسیار مشابه به چسب زخم بوده ولی از نظر ابعاد کمی کوچکتر می باشد.

این نوع چسب معمولا در دو مدل مربعی و دایره شکل تولید می شوند. که جز تفاوت ظاهری دیگر تفاوتی با یکدیگر ندارند. همانطور که گفته شد این چسب ها کمی کوچکتر از چسب های زخم تولید شده که به شخص بیمار امکان راحتی ، در تکان دادن عضو را می دهد.

همچنین به علت کوچک بودن این نوع چسب کمتر در معرض کنده شدن می باشند که کمک شایانی به حفظ زخم در مقابل نفوظ میکروب ها می باشد. عموما چسب های زخم و تزریق به صورت مشبک هستند که با عبور هوا کار را برای تهویه مناسب پوست و راهی جهت تسریع بهبود زخم می باشند.

کاربرد و موارد استفاده از چسب های بعد از تزریقات :

این چسب علاوه بر ممانعت از ورود آلودگی و میکروب به سطح باز پوست بعد از تزریق از خونریزی محل تزریق نیز جلوگیری میکند و طراحی آن به گونه ای است که پوست به راحتی می تواند تنفس کند.

از این محصول بعد از انجام تزریقات شامل هر نوع تزریق آمپول،انسولین و بعد از نمونه گیری در آزمایشگاه ها بر روی محل مورد تزریق یا نمونه گیری استفاده می شود.

آزمایشگاه ها بعد از انجام خونگیری محل مورد نظر را با چسب تزریق می پوشانند که دچار عفونت نگردد و این محصول را به عنوان چسب خون گیری می شناسند..

در فروشگاه درمان پلاس انواع چسب پاندا به صورت دایره ای و مربعی عرضه می گردد برای اطلاع از جزئیات چسب تزریق پاندا به صفحه آن در فروشگاه درمان پلاس مراجعه کنید.