مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

چسب روی پانسمان

چسب حصیری چیست؟

چسب حصیری پوششی است که برای نگه داری انواع پانسمان بکار می رود.این نوع چسب انعطاف بسیار بالایی دارند به نحوه ای که برای نقاط ناهموار بدن همانند مفاصل یا اندام های تحتانی بسیار کاربردی هستند.

وجود منافذ بسیار در این چسب موجب گردیده که عبور هوا به خوبی صورت گرفته و تهویه مناسب برای پوست انجام بگیرد. همچنین چسبندگی بالای این نوع چسب باعث شده به آسانی در نقاط مختلف بدن بکار برده شود.

این چسب بر خلاف اسمش اصلا از مواد بافته شده تشکیل نشده است و به همین دلیل بسیار نرم و منعطف بوده و می توان به راحتی در نقاط ناهموار بدن چسبیده شده و روی پانسمان قرار گیرد .

این چسب به راحتی از پوست جدا شده و هیچگونه اثری روی پوست باقی نمی گذارد علاوه بر اینکه هیچگونه حساسیتی بر روی پوست ایجاد نمی کند و با خیال راحت می توان از آن استفاده نمود.

جنس چسب حصیری

این چسب از مواد پلی استر مصنوعی و پلی اورتان تولید شده است که فاقد هرگونه پرز می باشد. نداشتن پرز باعث شده که این محصول جهت انجام هرگونه پانسمان پس از انجام جراحی مناسب بوده و ایجاد اخلال در فرایند بهبودی زخم نداشته باشد.

ویژگی چسب حصیری چیست؟

از ویژگی های چسب حصیری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • چسبندگی بالا
  • تعویض اسان و بدون درد
  • تهویه مناسب پوست
  • ضد حساسیت
  • برش اسان همراه با خطوط نشان
  • ابعاد متنوع
  • عبور اشعه رادیولوژی
  • نداشتن پرز
  • انعطاف بسیار بالا

توجه * :در استفاده از این چسب باید توجه داشت که به هیچ عنوان این چسب استریل نمی باشد پس نباید مستقیما بر روی انواع سوختگی و یا زخم همچنین محل اتصال انواع نیدل به بدن قرار داده شود.

برند های مختلف چسب روی پانسمان یا حصیری :

چسب کارامد:

این چسب ساخت کشور چین بوده و در سایز های 5،10،15،20 در طول 10 متر تولید می شود.مناسب برای انواع پانسمان ها در نقاط چروک و ناهموار بدن می باشد. برای اطلاع از جزئیات آن به صفحه چسب حصیری karamed در فروشگاه لوازم پزشکی درمان پلاس مراجعه کنید

چسب مارتاتپ:

این چسب نیز ساخت کشور چین می باشد بسیار چسبندگی بالایی دارد و در سایز بندی 5،10،15،20 و طول 10 متر تهیه شده است. برای اطلاع از جزئیات آن به صفحه چسب حصیری مارتاتیپ در فروشگاه لوازم پزشکی درمان پلاس مراجعه کنید.

چسب نوافیکس:

برای اطلاع از جزئیات به صفحه محصول آن در فروشگاه درمان پلاس مراجعه کنید.

چسب فارمافیکس:

برای اطلاع از جزئیات به صفحه محصول آن در فروشگاه درمان پلاس مراجعه کنید.

چسب تی جی مد:

برای اطلاع از جزئیات به صفحه محصول آن در فروشگاه درمان پلاس مراجعه کنید.

چسب ویونت:

برای اطلاع از جزئیات به صفحه محصول آن در فروشگاه درمان پلاس مراجعه کنید.

قیمت خرید چسب حصیری :

قیمت چسب حصیری با توجه به برند های مختلفی که این محصول را تولید کرده اند و کیفیت هر کدام متفاوت بوده است ،چنانچه در خرید دچار مشکل هستید و نیاز به راهنمایی و توضیح درمورد برند های مختلف هستید با مشاوران درمان پلاس تماس حاصل نمایید.