نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

چسب زخم چیست؟

چسب زخم پوشش استریلی است که بر روی زخم های سطحی و کوچک با هدف بهبودسریع تر و نرسیدن هرگونه عفونت و میکروب بر بدن شخص مجروح از ان استفاده می شود.

انواع چسب زخم :

این محصول در مدل های پارچه ای و نایلونی و گیاهی تولید شده است.چسب پارچه ای گردش هوا برای پوست به خوبی در آن صورت گرفته و موجب تسریع در بهبود زخم می شود. از طرف دیگر چسب نایلونی اصولا ایجاد تعریق کرده و عملیات بهبودی را به تاخیر می اندازند.

نکته ای که در انتخاب این دو مدل حائز اهمیت است این است که چسب های نایلونی در مقابل برخورد با رطوبت هوا و اب مقاومت بیشتری داشته و از بین نمی روند این درحالیست که مدل های پارچه ای با برخورد با آب چسبندگی خود را از دست می دهند.

در بازار امروز نمونه های داخلی و خارجی زیادی از این نوع چسب وجود دارد همانند چسب پاندا و چسب KM ، که هر دو از برند های خوبی هستند که توانسته در بین مصرف کنندگان محبوبیت ایجاد کند.

روش صحیح استفاده از این نوع چسب ها:

قبل از هر چیز باید توجه داشت که به علت برخورد مستقیم این نوع چسب ها با زخم حتما می بایست از چسب هایی استفاده شود که استریل باشند. بنابراین استفاده از چسب هایی که از پک استریل خورد خارج شده اند و چسب های غیر بهداشتی ممنوع است.

بعد از خارج کردن چسب ، قسمت پانسمان کوچک زینک اکساید را بر روی زخم قرار داده و دوبال پلاستیکی که بر روی چسب قرار داده شده را در امتداد زخم میکشیم تا با اینکار چسب به خوبی بر روی پوست قرار گرفته شود. سپس جهت اطمینان از چسبندگی درست ، دست را به ارامی بر روی ان به مدت چند ثانیه قرار می دهیم و با اینکار راه را برای رسیدن هرگونه الودگی به زخم میبندیم.

توجه کنید: برای زخم های عمیق که نیاز به شستشو و یا بخیه دارند هرگز این چسب جایگزین مناسبی نیست.

توجه کنید: زمان استفاده از این چسب کوتاه می باشد و سعی کنید روزانه آن را عوض کنید.

حتما چسب های پزشکی خود را از فروشگاه های معتبر تهیه کنید.برای مشاهده انواع چسب های پزشکی به صفحه چسب پزشکی در فروشگاه درمان پلاس مراجعه کنید.

در فروشگاه لوازم پزشکی درمان پلاس با عرضه چسب kbm با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت سعی در ارائه بهترین خدمات به شما سروران عزیز را دارد.برای مشاهده جزئیات آن به صفحه چسب زخم kbm در فروشگاه درمان پلاس مراجعه کنید.